RODINNÁ MODERNÍ VILA

Naše firma se zabývá interiéry i exteriéry. Jedním z našich velkých realizovaných projektů je i tato rodinná vila, kde jsme majitelům vybavovali celý dům. Včetně modřínové fasády a cembritového podbití.

Je nám vždy velkou ctí, když nám zákazníci důvěřují a my jim můžeme vytvořit jejich vysněné bydlení.

V interiéru jsme se zaměřili na moderní design. Vybavili jsme celý dům moderními nábytkovými kousky, které jsou vyrobeny z masivního dřeva. Všechny tyto prvky jsme kombinovali tak, aby vytvořili moderní a stylový interiér i exteriér.

Velkou dominantou tohoto domu jsou pryskyřicové stoly. Jelikož je kuchyň propojená s obývacím pokojem, je jídelní a konferenční stůl ve stejném stylu, aby obě místnosti byly stylově propojené.

Tyto masivní dubové stoly jsou jedinečné. Kombinace dubového dřeva s černou pryskyřicí a želenými podnožemi dodává těmto stolům jedinečný vzhled, který dominuje celému prostoru. Obě desky jsou ručně broušené, aby byly hladké a nepoškodila se tak pryskyřice. Želené podnože jsou pevné a stabilní, což zajišťuje, že stoly jsou nejen hezké, ale také stabilní.

Moderní kuchyň, vyrobená z bílého lesku a doplněná dubovou dýhou obsahuje spoustu vychytávek, které nejsou na první pohled viditelné. Jedná se o nerezovou roletu, za kterou je ukrytý kávovar. Horní skříňky jsou po celé délce elektricky ovládány, a tak lze skříňku otevřít jedním dotykem.

Mikrovlnná i pečicí trouba jsou umístěny ve výšce tak, aby byly snadno dosažitelné a nebylo třeba se k nim shýbat.

Součástí kuchyně jsou i dveře do spíže, které jsou nenápadně schované ve stěně a opticky nenarušují prostor. Všechny potraviny jsou pak snadno dosažitelné.

Práci v kuchyni usnadňují i různé další “vychytávky”, jako je moderní bezdrátové LED osvětlení (včetně spodní linie celé linky, ostrůvku, závěsných svítidel nad pultem a stolem), organizátory, závěsné programy pro nezbytné kuchyňské vybavení, výsuvy a další.

Všechny tyto prvky společně tvoří moderní kuchyň, která je vybavena vším, co je potřeba pro pohodlné vaření.

Ložnice by měla být dobře prosvětlená, dobře odvětrávána
a v neposlední řadě by měla působit klidně.

Všechny tato kritéria splňuje právě takto ložnice. Masivní postel vyrobená z přírodní dubové dýhy má jednoduchý vzhled a nejmodernější světelné technologie. Zabudované senzory pod postelí detekují pohyb přítomnosti a měří úroveň jasu.

Na obou stranách postele se nachází noční stolky, které jsou také z dubové dýhy s tip-on zásuvkami pro jednodušší použití a elegantní vzhled.

Koupelna, kde převažuje minimalismus.

Spodní dvířka korespondují s ostatním vybavením koupelny. Bílá lakovaná skříňka s TIP-ON mechanizmem. Bezúchytová dvířka otevřete lehkým zatlačením a to z jakéhokoliv úhlu, který se pro uživatele pohodlný.

Koupelnová deska je imitace betonu a vyznačuje se tak odolností či snadnou udržitelností.

Relaxovat a odpočívat můžete s celou rodinou v domácí wellness zóně.

V celém prostoru nesmí chybět masivní stůl, u kterého se můžete scházet s přáteli. Dubový stůl, jehož praskliny jsou vyplněné černou pryskyřicí, a tak vyniká svou funkčnost i odolností.

Součástí této odpočinkové místnosti jsou také úložné prostory pod schody. Skříňky jsou vyrobené z antracitu, aby ladily ke kuchyňské lince a prostor tak působil uceleně.

Skříňky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby poskytly maximální úložný prostor. Také jsou odolné proti poškrábání.